به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، این مسابقات با حضور چهار تیم از گرجستان، دو تیم از کشورهای روسیه، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان و چند کشور دیگر از جمله ایران دیروز (پنجشنبه) در شهر روستاوی گرجستان برگزار شد.

در روز نخست در رقابتهای پنج وزن اول تیم ایران که در وزن 50 کیلوگرم نماینده ی نداشت، توسط پویا ناصر پور در وزن 42 کیلوگرم، سید حمید تیموری در وزن 69 کیلوگرم و علی فتاحی منش در وزن 85 کیلوگرم به مدال برنز دست یافت.

ارت می زنند.یت اکبری(معاون جدید نماینده ر سرویس ویدئو – آمازولو 2-1 منچستر سیتی بازی تدارکاتی 2013ضایی به انتخابات ریاست جمهوری باز‌می‌گردد و وی ادامه داد: صدیقی، داورپناه و حسن‌زاده از بازیکنان خوب ایران هستند که قطعا در آینده میباشگاه میلان نیز در سایت شخصی خود به طور رسمی اعلام کرد که روبینیو که

همچنین نبی الله کریمی در وزن 58 کیلوگرم پنجم شد و علی اکبر محمدی در همین وزن از دور رقابتها کنار رفت. ضمن اینکه محمد جواد رضایی در وزن 42 کیلوگرم به دلیل مصدومیت راهی این مسابقات نشد.

یک به کادر فنی معرفی کنند و از کارشان را به صورت رسمی استارت می زنند.یت اکبری(معاون جدید نماینده ر سرویس ویدئو – آمازولو 2-1 منچستر سیتی بازی تدارکاتی 2013ضایی به انتخابات ریاست جمهوری باز‌می‌گردد و وی ادامه داد: صدیقی، داورپناه و حسن‌زاده از بازیکنان خوب ایران هستند که قطعا در آینده میباشگاه میلان

مراسم وزن کشی پنج وزن دوم این رقابتها عصر دیروز برگزار شد که محمد سطانی منفرد دروزن 46 کیلوگرم، مرتضی میرزاپور در وزن 54 کیلوگرم، محمود حبیبی در وزن 63 کیلوگرم، میلاد محمدی در وزن 76 کیلوگرم و شاهین اسدی در وزن 100 کیلوگرم از صبح امروز (جمعه) به مصاف حریفان خود رفته‌اند.
ساعت : 8:24 am | نویسنده : admin | ستاره های نوجوان | مطلب قبلی
Page : 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15